KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkritor 14896196
nr 1489 6196
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Färgkritor, 2 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 50 & 50x41 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:15:44
12/9 19:10:44
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt